سفارش تبلیغ
صبا ویژن


ب مثل بصیرت...میم مثل مطهری

یهود از دیرباز میدونست که آخرین پیغمبر که میاد حضرت محمد هستش.تاحالا فکر کردین که چرا یهودیا به جا اینکه برن مکه اومدن مدینه! خیبر هم نزدیک مدینست. اونها قبل از اسلام و ظهور حضرت اومدن مدینه و اونحا منتظر ظهور پیغمبر شدن.اونا بهتر از هر کسی پیغمبر رو میشناختن.آیه قرآن هم فک کنم داریم که اونا پیغمبر رو مث بچه هاشون میشناختن. آخه تو کتاب مقدسشون کامل اومده توصیفات حضرت.

اما از اونجا که یهود قوم خیلی موزی و مرموز و زر اندوزی هست و البته لجوج وقتی پیغمبر اومد و دیدن که نمیتونن پیغمبرو مطیع خودشون کنن به مقابله با ایشون برخواستند .

چن نکته: 1) یهود انقدر پیغمبرو میشناخت و منتظر اومدنش بود و البته فکر مکرد که پیغمبر از بنی اسرائیله و یهودی که قبل از اسلام وقتی عربا اذیتشون میکردن به عربا میگفتن وایسین پیغمبرمون که اومد به حسابتون میرسیمگیج شدم

2)سران یهود جد حضرت محمد که هاشم نام داشت رو توی فلسطین و شهر غزه ترور و شهید کردن و قبر ایشون الان اونجاست.دلیلشم این بود که طبق شنیدده هاشون از تو کتب مقدسشون پیغمبر آخرالزمان که بساط یهودو جمع میکنه از سلب ایشون به دنیا میاد و با شهادتش خواستن جلوی نسل ایشون رو بگیرن اما و مکرو و مکر الله انا الله خیر الماکرین!و خدا زیرک تر از اونا بود ...!

مشکوکم

3)ما روایت داریم که همه اهل بیت شهید شدن. پیغمبر هم جز اهل بیت هستند. حتی ما میدونیم که حضرت مهدی هم توسط یهودیا شهید میشن.

والسلامگل تقدیم شمانوشته شده در شنبه 91 دی 16ساعت ساعت 1:13 عصر توسط سیدخدا| نظر بدهید

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin
کم کم به 28 صفر، رخ دادن فاجعه آفرین ترین اتفاق تاریخ توسط یهود - ب مثل بصیرت...میم مثل مطهری


ب مثل بصیرت...میم مثل مطهریادامه مطلب
نوشته شده در دوشنبه 100 اردیبهشت 27ساعت ساعت 8:45 عصر توسط | نظرنظر بدهید
طبقه بندی:  

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin
pb:ItemCount/pb:ItemCount/ pluginspage=