• وبلاگ : ب مثل بصيرت...ميم مثل مطهري
 • يادداشت : سبک زندگي رهبرم..
 • نظرات : 0 خصوصي ، 1 عمومي
 • چراغ جادو

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  +
  با سلام وعرض ادب و احترام و عرض تسليت به مناسبت شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا

  در صورت امکان براي شما سبک زندگي آقا! را شماره بندي کنيد ....که در اين صورت هم براي بالا بردن اطلاعات مخاطبين وبلاگ شما و هم در آينده کتابي منتشر شود و پيشکشي شود براي همه عاشقان ولايت و سربازان امام خامنه اي(حفظه)!
  ودر خاتمه يک سوال که در صورت صلاحديد جواب بدهيد چرا در اين عکس آقا روي صندلي است و بقيه روي زمين؟خب اينجا که سخنراني نبوده که بايد در معرض ديد ميبودند
  پاسخ

  سلام .بر شما هم اين ايام تسليت باد.اولين پيشنهاد شما جالب بود .چشم سعي ميکنم شماره گذاري کنم.مطلب دوم شما را متوجه نشدم!ايشان هميشه روي صندلي مي نشينند. اين عکس مربوط به افطاري هاي پس از سخنراني ماه مبارک رمضان آقاست. اتفاقا در اين زمان خيلي ها بيشتر مينشينند و آقا رو تماشا ميکنند.مخصوصا سکنات و غذاخوردن و برخورد آقا رو. خود من بارها شده که تا آقا بودن غذا نخوردم و فقط ايشون رو نگاه کردم و لذت بردم.جالبترش اينه که چون فضا صميمي و غير رسمي هست خيلي اتفاقاي جالبي ميفته . مثلا يه بار آقا برا دختراي دانشجو که از بالا ايشون رو تماشا ميکردن دست تکون دادن و يه جور خاصي گفتن مراقب باشيد نيفتين از اون بالا که همه خندشون گرفت. واقعا تو همه اين چيزا رو صندلي بودنشون نظرتونو جلب کرد؟!!!!