• وبلاگ : ب مثل بصيرت...ميم مثل مطهري
 • يادداشت : انقدر آدم ها سنگ دل شده اند که...
 • نظرات : 0 خصوصي ، 2 عمومي
 • آموزش پیرایش مردانه اورجینال

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  جراحت عميق و کهنه‌اي که بيش از 60 سال پيش بر پيکر جهان اسلام، نقش بسته بود اين‌روزها دوباره سرباز کرده و بشدت ملتهب و دردناک شده است. پاره‌ي تن جهان اسلام و قبله‌ي اول مسلمانان، در زنجيري از خباثت و قساوت، گرفتار آمده است و عده‌اي بي‌ريشه و مجهول‌الهويه، با ادعاي مالکيت اين سرزمين، صاحبان اصلي آن را آواره کرده و روزانه به کشتار مردم و تخريب خانه‌هاي فلسطينيان مي‌پردازند.
  پاسخ

  عميقا متاسفم...و البته خوشحال که ملت ها فهميده اند راهي جز مقاومت جواب نمي دهد...
  اميرالمومنين عليه‌السلام فرمودند: همه كارهاى خوب و جهاد در راه خدا در برابر امر به معروف و نهى از منكر چون قطره‏اى است در درياى عميق.

  گروه اينترنتي رهروان ولايت اقدام به راه اندازي صفحه ويژه تحت عنوان «جنبش اينترنتي امر به معروف و نهي از منكر» کرده است.

  لذا از تمامي فعالان فضاي سايبر و فضاي مجازي دعوت مي کنيم با قرار دادن «لوگوهاي جنبش اينترنتي امر به معروف و نهي از منكر» در پايگاه هاي اينترنتي و وبلاگ هاي خود و همچنين با توليد، انتشار و بازنشر محتواهايي با رويکرد ديني در اين موضوع، همچون: يادداشت، مقاله، نقد و تحليل، عکس، پوستر، کليپ، پيامک و... ما را در اين امر خطير ياري فرمايند.

  شايان ذکر است، نام و نشاني پايگاه هاي اينترنتي و وبلاگ هايي که در اين زمينه فعاليت کنند در صفحه ويژه «جنبش اينترنتي امر به معروف و نهي از منكر» در پايگاه گروه اينترنتي رهروان ولايت منتشر خواهد شد. لذا خواهشمنديم پس از درج لوگو در سايت يا وبلاگ خود، در بخش نظرات «جنبش اينترنتي امر به معروف و نهي از منكر» اطلاع دهيد

  http://www.jonbeshnet.ir/news/33132